فروش تجهیزات استخر در تهران

اگر به دنبال خرید تجهیزات استخر در تهران هستید ، وارد صفحه درستی شده اید . ما به عنوان نمایندگی فروش تجهیزات استخر در تهران فعالیت داریم و با بسیاری از برند های مشهور و صاحب نام همکاری میکنیم . اگر قصد خرید تجهیزات استخر در تهران را دارید ، بدون شک تاسیسات 365 بهترین شرکتی است که به منظور فروش تجهیزات استخر در تهران پیدا میکنید .

در ادامه این مقاله به توضیحی در مورد اینکه تجهیزات استخر شامل چه ابزار و تجهیزاتی است صحبت خواهیم کرد . به خاطر داشته باشید که برای مشاوره و خرید تجهیزات استخر در تهران میتوانید با ما تماس حاصل بگیرید و به صورت رایگان از متخصصین ما درخواست مشاوره کنید.

به طور کلی هر دستگاه و لوازمی که به منظور انجام بخشی از کار تصفیه آب استخر، در موتورخانه و تصفیه خانه استخر تعبیه می گردد، از جمله تجهیزات استخر به حساب می آید؛ از پمپ استخر گرفته تا فیلتر شنی، مبدل حرارتی، سیستم گندزدایی UV، سیستم تزریق کلر و برخی تجهیزات و لوازم دیگر.

از جمله تجهیزات استخر میتواند به  استخر پیش ساخته، وان جکوزی، جکوزی پیش ساخته، پمپ تصفیه استخر، لوازم جانبی استخر، چراغ استخری، تجهیزات سونا و جکوزی، تجهیزات ضد عفونی استخر، مبدل حرارتی استخر و … اشاره داشت .

در ادامه از تجهیزات استخر و برخی از برند های مهم صحبت خواهیم کرد .

انواع تجهیزات استخر

پمپ آب استخر در تهران

آب استخر می بایستی مدام تصفیه ، ضدعفونی و گرم شود و پس از عبور از این چرخه ، مجدداً به داخل استخر برگردد. آب داخل استخر به وسیله پمپ های تصفیه استخر به حرکت در می آید. پمپ تصفیه در واقع نیروی محرکه سیرکوله جریان آب را تامین می کند. پمپ استخر ، دو عمل مکش و دهش را انجام می دهد. به این صورت که پمپ آب استخر را از طرفی مکش کرده و از طرف دیگر با سرعت و فشار زیاد دهش میکند. علت سرعت و فشار بالا در هنگام دهش ، این است که آب استخر بتواند به راحتی از تمام تجهیزات پیش روی خود عبور کند و با سرعت و فشار مطلوب به کاسه استخر بازگردد. و در مسیر خود ، هنگام عبور از تجهیزات مختلف ، دچار افت فشار نگردد.

شما عزیزان میتوانید برای خرید پمپ آب استخر در تهران ، به صورت جداگانه با ما تماس حاصل کنید .

فیلتر شنی استخر در تهران


یکی دیگر از تجهیزات استخر در بخش تصفیه ، فیلترهای شنی هستند. فیلتر شنی استخر وظیفه تصفیه فیزیکی آب را بر عهده دارند. و در واقع هر گونه آلودگی فیزیکی موجود در آب با عبور از فیلترهای شنی در لا به لای بسترهای سیلیس یا شن موجود در مخزن فیلتر ، از آب جدا شده و آب خروجی از فیلتر عاری از هرگونه آلودگی ، تمیز و اصطلاحاً شفاف می باشد. فبلتر شنی استخر یکی از محصولاتی است که تاسیسات 365 با برند های متنوعی برای فروش فیلتر شنی استخر همکاری دارد.

تجهیزات استخر در تهران
تجهیزات استخر در تهراناجازه دهید تا توضیحی کوتاه از طرز کار فیلتر شنی استخر برای شما ارائه کنیم .

طرز کار فیلتر های شنی کاملا مشابه با طرز کار چشمه های طبیعی آب و تصفیه طبیعی آب این چشمه ها است. با این تفاوت که در چشمه ها آب از پایین به سمت بالا میرود و عمل تصفیه انجام میشود ، اما در فیلترهای شنی آب از سمت بالا وارد فیلتر شده و از قسمت پایین فیلتر ، آب تصفیه شده خارج می گردد. در واقع عملکرد فیلترهای شنی به نوعی الهام گرفته از طبیعت می باشد.

اگر قصد خرید از برند های خوب ایرانی و خارجی تجهیزات استخر در تهران را دارید ، میتوانید به تاسیسات 365 برای خرید تجهیزات استخر در تهران اعتماد کنید .

نمایندگی فروش تجهیزات استخر در تهران شرکت ما ، شرایط خوبی برای خریداران فراهم کرده است . اگر به دنبال خرید لوازم استخر هستید ، بهتر است عجله کنید .

چندین لوازم و تجیهزات استخر دیگر در این لیست وجود دارد اما عمده فروش تجهیزات استخر در میان پمپ آب استخر در تهران و فیلتر شنی استخر در تهران تقسیم میشوند. اگر قصد خرید تجهیزات استخر در تهران دیگری را دارید میتوانید متن زیر را مطالعه کنید .

یکی دیگر از تجهیزات استخر ، تجهیزات گرمایشی استخر است . استاندارد دمای آب استخرها باید ۲۸ درجه سانتیگراد می باشد برای اینکه بدن انسان در آب استخر احساس مطلوبی داشته باشد

نمایندگی فروش تجهیزات استخر در تهران تاسیسات 365 از شما دعوت میکند تا با تماس یا مراجعه حضوری از شرایط ویژه فراهم شده ، نهایت استفاده را ببرید .


لوازم استخر، در واقع همان تجهیزات استخر می باشد. با این تفاوت که کلمه لوازم، عمدتا در مورد تجهیزات جانبی استخر به کار برده می شود. از جمله مهمترین و کاربردی ترین تجهیزات جانبی یا لوازم استخر، می توان به استرینر استخری، اسکیمر استخر، لامپ ها و روشنایی ها، فواره و آبنما، پله و نردبان استخری، سرجت و پایه جت جکوزی، گریل و گریتینگ و … اشاره کرد.

لوازم استخر نیز درست مانند تجهیزات استخر، هر یک به منظور انجام کار خاصی در چرخه تصفیه آب استخر مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از آن ها نیز مانند استرینر، بر روی تجهیزات اصلی سوار می شوند. و بعضی دیگر هم نظیر روشنایی استخری، بیشتر به منظور زیبایی و تزئینات به کار می روند.

برای خرید تجهیزات استخر در تهران یا مراجعه به نمایندگی فروش تجهیزات استخر در تهران با شماره تلفن های موجود در صفحه باما تماس حاصل کنید .