تاریخچه


چند دهه فعالیت در حوزه تولید و تعمیرات

تاریخچه
گروه صنعتی تاسیسات 365 در سال 1364 در خیابان سعدی جنوبی تهران با نام تجاری عروجی تاسیس گردید و در آن سال ها به تولید و ساخت ، مونتاژ تابلوهای توزیع برق صنعتی و سیستم های آبرسانی پرداخت .
با گذشت زمان با توجه به تجهیز کارگاه ساخت تابلوهای آبرسانی هوشمند و صنعتی و آموزش های لازم جهت به کارگیری نیروهای ماهر نسبت به گسترش این گروه صنعتی پرداخته و در سال 1382 نسبت به طراحی و ساخت سیستم های آبرسانی و آتش نشانی و ایجاد کارگاهی متناسب جهت تولید بوسترپمپ های آبرسانی و آتش نشانی پرداخت . در سال 1393 این گروه صنعتی با ثبت شرکت ویستا صنعت به طور رسمی وارد حوزه صنعتی آب و فاضلاب و تاسیسات صنعتی ساختمان گردید و در سال 1396برای اولین بار به واردات اینورترهای صنعتی با برند full از کشور چین پرداخت.

در سال 1398 نسبت به تولید کنترلرهای هوشمند صنعتی جهت بوستر پمپ های تمام دور متغیر آبرسانی و آتش نشانی تماما ایرانی با برند VSM پرداخته و در همین سال نیز اولین سری اینورترهای صنعتی برند VSM نیز تولید گردید و در پروژه های مختلف آبرسانی کشور نصب و راه اندازی گردیده است .
شایان ذکر است گروه صنعتی تاسیسات 365 در زمینه محاسبه ،ساخت و راه اندازی دیزل ژنراتور و موتور برق های خانگی و صنعتی ، همچنین تابلوهای برق اضطراری هوشمند (ATS) فعالیت مستمر داشته و پروژهای متعددی در دست اجرا دارد . 

و در پایان با افتخار اعلام میداریم که در سال 1400 این گروه صنعتی با ایجاد سایت رسمیTasisat365.ir وارد حوزه اینترنت مارکتینگ گردیده و به ارایه خدمات فنی مهندسی و فروش و ساخت تجهیزات برای مشتریان محترم و همکاران گرامی به صورت غیر حضوری پرداخته است .