نگهداری از استخر و تجهیزات استخر در طول فصل تابستان برای استفاده از آن در تمام تابستان ضروری است. این نکات را برای حفظ شکل آن رعایت کنید.

استخرهای شنا اغلب یک سرمایه گذاری عمده هستند. نگهداری صحیح از استخر بسیار مهم است تا بتوانید سالیان سال از آن استفاده کنید.

در این مقاله قصد داریم تا به بازار و بورس لوازم استخر در تهران بپردازیم . اگر قصد دارید تا با بازار تجهیزات استخر در تهران آشنا شوید ، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید . در این مقاله به بزرگترین بورس پمپ آب در تهران و همچنین بازار اقلام استخر یعنی بازار لوازم استخر سعدی و همینطور بازار تجهیزات استخر طالقانی اشاره خواهیم داشت . 

برای حفظ کردن یک ژنراتور باید حتما به صورت پیوسته به آن رسیدگی کرد.

پارامترهای مختلفی وجود دارند که میزان مصرف سوخت دیزل ژنراتور را تحت تاثیر قرار می دهند. اما در حالت کلی میزان مصرف، معمولا بستگی به پارامترهایی همانند اندازه دیزل ژنراتور و میزان بار آن دارد و بر این اساس تقریبی از مصرف را می توان بدست آورد.

در انتخاب ژنراتورها عوامل متعددی نظیر تامین سوخت و ذخیره آن، شرایط کار و تامین بار و غیره تاثیر دارند.

برای انتخاب یک موتور برق با کیفیت و استاندارد، بهتر است این ابتدا وب سایت کارخانه کشور سازنده موتور برق را در کشور چین پیدا کنیم، چنانچه وب سایتی برای آن برند وجود نداشت و کارخانه در چین نبود بهتر است که از این برند دوری کنید،

در موتور برق های معمولی نمی توان دور موتور را برای تولید قدرت بیشتر موتور بالا برد چون فرکانس تولیدی بالا می رود

تفاوت موتور برق اینورتری و اینورتری، در این مقاله موتور برق های مورد بحث  قدرت های ۰.۵ تا ۱۲ کیلووات میباشد که برای برق مصرفی در ایران که ۲۲۰ ولت با فرکانس ۵۰ هرتز است استفاده می شوند. این موتور برق ها معمولا از موتور با دور ۳۰۰۰ دور برای تولید برق ۵۰ هرتز استفاده میکنند.

موتور برق از اجزاء بسیار متعددی تشکیل شده است. در حالت کلی اجزاء اصلی یک موتور برق ساده که از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند عبارتند از:

در این مقاله قصد داریم تا به بررسی بازار ها و بورس موتور برق در تهران بپردازیم .با توجه به شرایط قطعی برق مداوم در تابستان در حوزه صنعت و فروشگاه ها و همچنین نیاز به موتور برق برای باغ و ویلا اگر قصد خرید موتور برق از تهران را دارید و نیاز دارید  تا با بازار های موتور برق در تهران آشنا شوید ، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید . در این مقاله به اصلی ترین بورس موتور برق در تهران یعنی بازار موتور برق سعدی و همینطور بازار موتور برق چراغ برق و  اشاره خواهیم داشت . 

فلایویل و گاورنر هر دو ابزارهای مکانیکی هستند که بیشتر برای یک هدف استفاده می شوند. یعنی کنترل یا تنظیم نوسانات. در حالی که فلایویل تغییر سرعت را در میل لنگ تنظیم می کند، گاورنر تغییر سرعت ناشی از تغییر بار را کنترل می کند.

در این مقاله قصد داریم تا به بازار و بورس لوزم یدکی دیزل ژنراتور در تهران بپردازیم .با توجه به شرایط قطعی برق مداوم در تابستان در حوزه صنعت اگر قصد تعمیر دیزل ژنراتور از تهران را دارید و نیاز دارید  تا با بازار های دیزل ژنراتور در تهران آشنا شوید ، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید . در این مقاله به اصلی ترین  بورس قطعات دیزل ژنراتور در تهران یعنی بازار دیزل ژنراتور سعدی و همینطور بازار دیزل ژنراتور چراغ برق و  اشاره خواهیم داشت . 

در این مقاله قصد داریم تا به بازار و بورس دیزل ژنراتور در تهران بپردازیم .با توجه به شرایط قطعی برق مداوم در تابستان در حوزه صنعت اگر قصد خرید دیزل ژنراتور از تهران را دارید و نیاز دارید  تا با بازار های دیزل ژنراتور در تهران آشنا شوید ، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید . در این مقاله به اصلی ترین  بورس دیزل ژنراتور در تهران یعنی بازار دیزل ژنراتور سعدی و همینطور بازار دیزل ژنراتور چراغ برق و  اشاره خواهیم داشت . 

مخزن سوخت معمولاً ظرفیت کافی برای فعال نگه داشتن ژنراتور را به طور متوسط ​​برای 6 تا 8 ساعت دارد.

نحوه عملکرد پمپ شناور بر اساس فناوری پمپ گریز از مرکز (سانتریفیوژ) می‌باشد که بدین معنی است که انرژی اصلی مکانیکی این پمپ‌ها از چرخش یک یا چند پروانه که در داخل موتور کار گذاشته‌شده، تأمین می‌شود. پمپ‌های شناور برقی، درواقع پمپ‌های چندلایه‌ای گریز از مرکز هستند که در موقعیت عمودی کار گذاشته می‌شوند.

از پمپ کف کش برای تخلیه آب تقریبا تمیز و روان استفاده می شود. یعنی سیالاتی که فاقد ذرات درشت و چسبندگی بالا باشند. اما در صورتی که آب ذرات اضافی داشته باشد، مانند لجن استخر و فاضلاب ها، از پمپ لجن کش استفاده می شود.

اگر با مشکل افت فشار آب در منازل مسکونی، واحدهای تجاری، اداری و صنعتی و یا حتی در کارخانجات بزرگ مواجه شده باشید، حتما دو عبارت “پمپ آب” و “بوستر پمپ” به گوشتان خورده است و ممکن است این سوال برایتان پیش آمده باشد که “تفاوت پمپ آب و بوستر پمپ چیست؟”. شاید هم تصورتان این بوده باشد که بوستر پمپ نام یک برند و یا نوعی پمپ است.

 پمپ‌های لجن‌کش در دست پمپ‌های سانتریفیوژ قرار دارند. پروانه‌های پمپ‌های سانتریفیوژ دارای پره‌های خمیده به عقب هستند که یا باز هستند و یا دارای پوشش هستند. پروانه‌های نیمه‌باز فقط پوشش پشت‌دارند و پروانه‌های بسته هر دو پوشش جلو و عقب را دارند و قاعدتاً پروانه‌های باز هیچ‌گونه پوششی ندارند. برای پمپاژ فاضلاب معمولاً از پروانه‌های نوع باز یا نیمه‌باز استفاده می‌شود.