درباره ما


قدمت با فناوری های نوین همزمان در تاسیسات 365

گروه صنعتی تاسیسات 365 از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات صنعتی در تهران است . مجموعه تاسیسات 365 با تلاش روزافزون سعی در ایجاد توسعه و پیشرفت در صنعت ماشین آلات و تجهیزات دارد . اگر از فعالین این حوزه هستید و قصد همکاری دارید با ما تماس حاصل کنید.

از سال 1364

معرفی

شرکت تاسیسات 365 با 37 سال تجربه در زمینه تولید و تعمیر تخصصی تجهیزات صنعتی ، یکی از بهترین مجموعه های صنعتی است . تاسیسات 365 کار خود را در سال 1364 در تهران شروع کرده است اما امروز فعالیت گسترده ای در سطح کشور دارد .
تلاش برای آینده

اهداف

تاسیسات 365 با کول باری از تجربه در زمینه تولید تجهیزات صنعتی ، اهداف بزرگی را برای سال های آینده شرکت انتخاب کرده است . در دست گرفتن بازار فروش تابلو برق صنعتی با ارائه محصولات با کیفیت یکی از اهداف ما برای سالهای آینده است.
توسعه و پیشرفت

همکاری

گروه صنعتی تاسیسات 365 آمادگی خود را برای همکاری در زمینه های تولید ، فروش و تعمیرات اعلام مینماید . بدون شک تجربه ما در این سالها میتواند در روند همکاری و توسعه و پیشرفت نقش تاثیر گذاری داشته باشد .

گروه صنعتی تاسیسات 365 ، تولید کننده انواع پمپ ، تجهیزات استخر ، دیزل ژنراتور ، و محصولاتی از این دست است . البته تولید تجهیزات صنعتی یکی از اموری از که گروه صنعتی ما به طور تخصصی آن را دنبال میکند . ارائه انواع خدمات تعمیر و تعویض ، تابلو برق و سایر تجهیزات صنعتی هم توسط ما انجام میشود .

 ما با تکیه بر توان داخلی و تکنولوژی توانسته ایم راهی هموار برای کارخانه ها و کارگاه هایی که نیاز به تجهیزات صنعتی دارند ، ایجاد کنیم . تاسیسات 365 با تولید تابلو برق صنعتی و طیف گسترده دیگری از محصولات صنعتی از خروج ارز از کشور جلوگیری کرده و سعی دارد تا این راه را با ارائه خدمات تخصصی تعمیرات ماشین آلات صنعتی ادامه دهد .

گروه صنعتی تاسیسات 365 نزدیک به 37 سال است که در این صنعت خدمت گذار است . در سال های اولیه تاسیس ، ما به تولید ، ساخت و مونتاژ تابلوهای برق صنعتی و سیستم های آبرسانی پرداختیم اما امروز دایره فعالیت تاسیسات 365 در زمینه ساخت و تولید ، تعمیرات و فروش بسیار گسترده است .

اگر قصد همکاری با تاسیسات 365 را در زمینه های مختلف دارید با ما تماس حاصل کنید .