در این مقاله قصد داریم تا به بازار و بورس لوازم استخر در تهران بپردازیم . اگر قصد دارید تا با بازار تجهیزات استخر در تهران آشنا شوید ، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید . در این مقاله به بزرگترین بورس پمپ آب در تهران و همچنین بازار اقلام استخر یعنی بازار لوازم استخر سعدی و همینطور بازار تجهیزات استخر طالقانی اشاره خواهیم داشت . 

تاسیسات 365 بعنوان بزرگترین تامین کننده و سازنده و وارد کننده لوازم استخر ، وارد کننده تجهیزات استخر و مجری استخر در ایران در بازار لوازم استخر سعدی و طالقانی و شاد آباد و دفتر مرکز آماده ارائه کلیه خدمات در حوزه تجهیز استخر میباشد

 

تجهیزات استخری چیست

اگر اقدام به ساخت استخر می کنید، باید به فکر تاسیسات استخر نیز باشید و نیاز به مراجعه به بازار لوازم استخر خواهید داشت. مراحل اجرای تاسیسات استخر بسیار مهم می باشد. در واقع باید گفت بخش فنی ساخت استخر معطوف به بخش تجهیزات استخر می شود.

 

در رسیدن به جواب سوال اینکه تجهیزات استخر چیست؟، باید ابتدا به طرح مباحثی در خصوص اینکه پیمانکار کیست و وظایف آن چیست پرداخت. پیمانکاری که وظیفه انجام فراهم کردن تاسیسات استخر و این بخش از پروژه را برعهده دارد، باید با توجه به شرایط پروژه، مواد و مصالح مرغوب و مناسبی را تهیه نماید و نصب آن ها را شروع کند. آنچه در این مرحله از کار مورد استفاده قرار می گیرد شامل موارد زیر می شود: 

 پمپ آب استخر

دستگاه تصفیه آب استخر فیلتر بزرگ

دستگاه اندازه گیری مواد شیمیایی آب

 دستگاه کلرزنی استخر

پمپ تزریق استخر

دستگاه هیتر استخر

انواع شیرآلات مخصوص استخر

لوله های انتقال آب مناسب استخر

مخزن اسید

سیم برق

چراغ و لامپ مناسب استخر

و..

همانطور که در لیست تجهیزات استخر مشاهده می کنید؛ نصب و اجرای تمام این تجهیزات به تخصص، تجربه و مهارت کافی نیاز دارد. پس انتخاب یک تیم حرفه ای و باتجربه لازم و ضروری است.

ما در تاسیسات 365 تیم کاملی از تخصص های مورد نیاز تجهبز استخر و اجرای سیستم های استخر را داریم و واردکننده تجهیرات استخر در تهران هستیم و در بسیاری شهر ها نماینده فعال داریم

برای خرید لوازم استخر در تهران سایر شهر های ایران با ما تماس بگیرید 

شرکت تجهیزات استخر و سونا

هنگامی که برای ساخت استخر مدنظرتان به سراغ شرکت های احداث استخر و جکوزی می روید، مطمئن شوید این مرحله از پروژه نیز توسط شرکت تجهیزات استخر و سونا انجام  میگیرد. ضمن اینکه شرح وظایف شرکت تجهیزات استخر و سونا و حوزه فعالیتشان کاملا در صفحات سایتشان موجود می باشد. پس در این زمینه تحقیق کنید تا با پیمانکار و شرکت تجهیزات استخر و سونا با سابقه و متخصص وارد همکاری شوید.

شما میتونید کلیه تجهیزات استخر را از ما یکجا با تخفیفی ویژه خرید نمایید و اجرا و تجهیز استخر را از تیم حرفه ایی ما بخواهید به جرات میتوانیم ادعا کنیم ما بورس لوازم استخر در تهران هستیم و دارای نمایندگی در بورس لوازم استخر سعدی و بورس لوازم استخر طالقانی هستیم 

تجهیزات استخر

همانطور که گفته شد، امروزه برای ساخت استخرهای خصوصی و عمومی از امکانات و ابزارهای مختلفی استفاده می شود که تحت عنوان تجهیزات استخر در بازار عرضه می شوند. این لوازم شامل تجهیزات مختلفی است که موجب بهبود عملکرد و راحتی شناگران می شود.

شما برای خرید این تجهیرات لازم نیست حتما به بازار تجهیزات استخر در تهران مراجعه نمایید ما کلیه لوازم استخر را تامین مینماییم. البته ما دارای نمایندگی در بازار لوازم استخر سعدی و بازار لوازم استخر طالقانی هستیم 

معمولا احداث استخر و جکوزی به صورت عمومی و یا به صورت خصوصی و در منازل، مستلزم وجود امکانات و تجهیزاتی است که به عنوان تجهیزات استخر شناخته می شوند.حتما قبل از خرید تجهیزات استخر با کارشناسان ما مشورت کنید 

این گروه از تجهیزات، می تواند شامل موارد گوناگون و متنوعی باشد که در صورت عدم توجه به آن، پروژه احداث استخر با مشکل مواجه خواهد شد. برخی از این امکانات شامل، سیستم نظافتی استخر، گرمایش، گردش آب و تامین فشار، سیستم های تصفیه آب و به طور کلی تمام لوازمات سالن استخر و تجهیزات جانبی می باشند. اما بهتر است پیش از هر اقدام و هر نوع برنامه ریزی برای خرید تجهیزات استخر، مشاوره های لازم را از شرکت های معتبر و فعال در این زمینه دریافت نمائید. تاسیسات 365  می تواند اطلاعات لازم در مورد تجهیز و احداث استخر را در اختیار متقاضیان قرار دهد. در این مطلب با ارائه اطلاعاتی در زمینه تجهیزات استخر، شما را با این لوازم استخر و بازار لوازم استخر و امکانات آشنا می نماییم.

 

انواع تجهیزات استخری

از نظر ساختاری، لوازم استخر به دو بخش لوازم اصلی و لوازم جانبی استخر قابل تفکیک هستند. لوازم اصلی، مجموعه تجهیزاتی هستند که وجود آنها برای احداث هر نوع استخری ضروری است، اما لوازم جانبی به ابزار و وسایلی گفته می شود که هر فردی متناسب با خواست خود و یا کارایی، از آنها بهره می‌ برد. معمولا لوازم تزئینی و لوکسی که بیشتر جنبه زیبایی و دکوراتیو دارند، به عنوان لوازم جانبی محسوب می شوند.

 ما بعنوان فروشنده لوازم استخر هر دو بخش را تامین مینماییم.شما جهت خرید لوازم استخر با ما تماس بگیرید. 

به طور کلی، تجهیزات استخر به جهت فراهم نمودن شرایط و بهبود امکانات لازم برای شناگران، مورد استفاده قرار می گیرد. این امکانات و شرایط با توجه به ابعاد و هدف سازنده از احداث استخر مشخص می شود. اما به طور معمول اغلب لوازمی که برای تجهیزات استخر خانگی یا عمومی استفاده می شوند، مشترک و یکسان هستند و تنها تمایز آنها در نوع و مدل این وسایل خواهد بود.

 

لیست انواع تجهیزات استخری :

 

پمپ آب

پمپ تصفیه آب

پمپ تزریق کلر

فیلتر آب ( شنی، کارتریجی، دیاتومه، فیلتر E  )

 

تجهیزات ضدعفونی استخر

دستگاه ازن زن

مبدل حرارتی

سختی گیر آب استخر

جاروی استخر ( دستی، اتوماتیک، نیمه اتوماتیک )

جت پمپ جکوزی

گرمکن آب استخر و جکوزی

رطوبت گیر استخر

چراغ استخر و سونا

نردبان و دستگیره استخر

آبنما و فواره استخر

بخاری استخری

اسکیمر

موگیر استخر

برس استخر

کفشور استخر

استرینر

گریل استخری

پمپ آب

در تجهیزات استخر، پمپ یکی از مهم ترین بخش ها به شمار می رود. وظیفه پمپ انتقال آب با دبی مناسب به محوطه استخر و جکوزی است.

 یکی از بخش های مهم در هر نوع استخری پمپ آب است که قبلا به معرفی بازار پمپ آب پرداخته اییم ولی جهت مختصر توضیح برای پمپ استخر ارائه می شود. بازار پمپ آب سعدی و بازار پمپ آب شادآباد دو بورس پمپ معروف در تهران هستند . بدون شک میتوانید در بازار پمپ سعدی و شادآباد پمپ آبی که قصد خرید آن را دارید پیدا کنید . اما خرید پمپ آب ، مخصوصا پمپ آب های استخر ، صنعتی و کشاورزی بدون داشتن دانش در مورد این نوع پمپ ها اشتباه است . به علاوه اینکه بازار پمپ آب سعدی  بعنوان اصلی ترین بازار پمپ آب در تهران در طرح ترافیک قرار دارد . خرید پمپ استخر ، آب کشاورزی ، صنعتی و خانگی از بازار پمپ آب میتواند دردسر های بیشتری مانند ترافیک شدید و اتلاف وقت را به همراه دارد .

بازار پمپ آب سعدی در خیابان سعدی از شمال به خیابان انقلاب و از جنوب به خیابان امیرکبیر محدود می شود. با رفتن به خیابان سعدی جنوبی بعد از تقاطع جمهوری می توانید به بورس پمپ آب صنعتی و کشاورزی برسید و کالای مورد نیاز خود را تهیه کنید .

اگر قصد خرید از فروشگاه لوازم استخر خیابان سعدی را دارید میتوانید بدون اتلاف وقت و به سادگی با متخصصین ما در تاسیسات 365 تماس حاصل کنید تا هم از قیمت پمپ استخر در خیابان سعدی و هم از کیفیت پمپ استخر مورد نظر خود اطلاع پیدا کنید .

  

پیشنهاد ویژه: اگر به دنبال پمپ آب خارجی هستید ما پمپ آب های برند را به شما معرفی خواهیم کرد ، که یک پمپ ایتالیایی یا ژاپنی یا چینی معتبر است. اگر به دنبال پمپ استخر ایرانی هستید، قطعا پمپ آب متعددی برای بهترین انتخاب شما وجود دارد.

 

پمپ تک سرعته

این نوع پمپ‌ها ارزان‌ترین نوع پمپ در بازار هستند؛ اما هزینه تعمیرات آن‌ها به شدت بالا است. پمپ تک سرعته فقط با سرعت بالا کار می‌کند، از این رو انرژی زیادی صرف کرده و هزینه استفاده از آن به شدت بالا است.

 

پمپ دو سرعته

این نوع پمپ‌ها، یکی از پمپ‌هایی است که به مصرف انرژی بهینه معروف است و از این رو بسیاری از افراد از این نوع برای استخر خود استفاده می‌کنند.

 

پمپ دو سرعته دارای دو سرعت است که یکی برای خالی کردن و دیگری برای گردش آب استفاده می‌شود. هزینه پایین، کاهش ساییدگی پمپاژ، کاهش صدای پمپاژ، افزایش زمان گردش آب، کاهش زمان راکد ماندن آب و ترکیب بهتر مواد از جمله ویژگی‌های مهم این پمپ است.

 

پمپ چند سرعته

یکی از بهترین پمپ‌ها برای انواع استخرها است که مالکان می‌توانند هر سرعت‌های دلخواهی را برای خارج کردن و گردش آب تنظیم کنند. بهینه سازی زمان تخلیه و گردش، هزینه پایین در نگهداری، مصرف کم انرژی، کاهش ساییدگی، تنظیم دلخواه سرعت براساس نیاز از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های این پمپ است.

بدنبال لوازم استخر سعدی و لوازم استخر طالقانی وارد سایت ما شدید جهت دریافت آدرس فروشگاه لوازم استخر سعدی و فروشگاه لوازم استخر طالقانی با ما تماس بگیرید 

بهترین جنس بدنه پمپ استخر

در رابطه با جنس بدنه پمپ های تصفیه استخری می بایستی از ماده ای استفاده کنیم که در برابر مواد شیمیایی ، اسید و همچنین کلر دچار خوردگی نشوند. به عنوان مثال جنس بدنه پمپ های استخری نباید از جنس چدن باشد ؛ چرا که این متریال در برابر مواد شیمیایی که بالاتر در مورد آن صحبت کردیم ، آسیب پذیر است.

 

در بعضی از موارد نیز از فلزاتی مانند برنز و استیل استفاده می کنند که نسبت به چدن از خورندگی کمتری برخوردار است. اما بهترین متریال برای پمپ استخر، مواد پلاستیکی پلی اتیلن ( PE ) می باشد. پلی اتیلن نسبت به هرگونه مواد شیمیایی ، اسید ، کلر و… از مقاومت بالایی برخوردار بوده و مطلقاً خورندگی ندارد. پمپ های تصفیه اطلس پول از جنس پلی اتیلن می باشد که در برابر مواد شیمیایی از مقاومت بالایی برخوردار است.

 

از مشخصات بارز پمپ های تصفیه می توانیم به خروجی پمپ تصفیه اشاره کنیم که آب را با سرعت و فشار مطلوب پمپاژ می کند. پمپ های تصفیه استخری معمولاً از نوع سیرکوله زمینی هستند که این یکی دیگر از مشخصات پمپ های تصفیه استخری می باشد.

 

پیشنهاد ویژه: قطعا در کنار پمپ آب و پمپ تصفیه آب از بوستر پمپ و البته منبع تحت فشار استفاده کنید.

 

پمپ تصفیه آب

تصفیه آب استخر که طی فرآیندی آب را از درون استخر کشیده و با هدایت آن به سمت فیلتر، آن را تمیز کرده و مجدد به داخل استخر پمپاژ می کند توسط پمپ تصفیه آب صورت می گیرد.

 

پمپ‌های تصفیه آب استخر را می توان از مهم ترین و الزامی ترین لوازم استخر به شمار آورد؛ بدون شک خرید و نصب این تجهیزات استخر باید در اولویت طراحان و سازندگان قرار گیرد، چرا که وجود مابقی لوازم استخر تحت الشعاع نصب و اجرای این دستگاه‌ها قرار می گیرند.

 

آب استخر باید در یک سیستم تصفیه سیرکوله شود تا کثیفی و آلودگی آن از بین برود. در یک مدل طراحی مرسوم، آب از دو یا چند خروجی کف استخر و چند اسکیمر که دور تا دور بالای استخر تعبیه شده توسط مکش پمپ تصفیه استخر جمع آوری گردیده و به سمت پمپ و سپس فیلتر تصفیه آب استخر هدایت می شود.

 

فیلتر آب

کار فیلتر آب در واقع تصفیه آب از مواد ریز و درشت است، که در دو نوع شنی و کارتریجی استفاده می شود.

 

هماطور که گفته شد، فیلترهای تصفیه استخر و جکوزی معمولا از نوع فیلتر شنی با مخزن‌های بزرگ هستند که از فایبر گلاس و فلز ساخته شده و شامل یک بستر ضخیم از شن مخصوص بوده و همانند پمپ‌ها و پکیج‌های تصفیه آب استخر از الزامی ترین تجهیزات و لوازم استخر می‌باشند.

 

آب از بالای مخزن فیلتر وارد شده و بواسطه نیروی جاذبه زمین، به سمت پایین حرکت و از روی شن‌ها عبور می‌کند. ذرات ریز شن، املاح و آلودگی‌ها را به خود جذب کرده و در انتهای مخزن، آب تصفیه شده جمع آوری و خارج می گردد.

 

به مرور زمان و با توجه به گرفتگی منافد داخل فیلتر شنی، شدت جریان آب در فیلتر کاهش می یابد.می توان از روی گیج‌های فشار ورودی و خروجی فیلتر و مشاهده اختلاف فشار میزان کاهش جریان را کنترل نموده و در صورت نیاز فیلتر را شستشوی معکوس (Back Wash) نمود.

 

برای خرید فیلتر استخر با ما تماس بگیرید.

ما در بازار لوازم استخر تهران فعال هستیم و آماده فروش عمده لوازم استخر و پخش تجهیزات استخر هستیم  

فیلتر شنی

از کاربردی ترین تجهیزات استخر، می توان فیلترهای شنی استخر را نام برد. این دستگاه متداول ترین راه برای زلال و شفاف کردن آب استخر است.

 

فیلتر کارتریج

یکی دیگر از تجهیزات ضروری برای استخر، فیلتر کارتریج بوده که برای از بین بردن کلیه ذرات معلق در آب استخر مورد استفاده قرار می گیرد. این فیلتر متناسب با میزان آب ورودی از فیلترهای استوانه ای شکل با ابعاد و تعداد گوناگون تشکیل می شود.

 

مبدل حرارتی

این نوع از تجهیزات استخر به منظور گرمایش آب استخر به کار برده می شود. این دستگاه دارای دو نوع مدار گردش بوده که در هر یک از این مدارها، آب گرم بویلر و آب استخر در حال گردش هستند.

ما در بورس لوازم استخر تهران در زمینه مبدل حرارتی استخر فعال هستیم و آماده فروش عمده لوازم استخر جهت ساخت استخر و پخش تجهیزات استخر جهت تجهیز استخر هستیم