فروش پمپ آب صنعتی

اگر به دنبال خرید پمپ آب صنعتی هستید ، تاسیسات 365 در این مقاله به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فروش پمپ آب صنعتی نکاتی مهم در این باره برای شما شرح خواهد داد . در ادامه این مقاله ما به نکاتی در مورد فروش پمپ آب صنعتی ، خرید مطمئن پمپ آب صنعتی و قیمت آن صحبت خواهیم کرد . پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید .

 

خرید پمپ آب صنعتی از جمله اقدماتی است که یک مشاور خرید پمپ آب صنعتی خوب می تواند شما را در انتخاب مناسب یک پمپ آب صنعتی بزرگ یا سه فاز شما یاری نماید. همچنین بررسی قیمت یک پمپ آب صنعتی در مطابقت با نیازهای مصرفی مورد نظرتان از دیگر خدماتی است که میتوانید با تماس و سوال کردن از متخصصین ما به شما قابل ارائه خواهد بود

پمپ صنعتی را می‌توان از پیشرفته‌ترین انواع پمپ آب محسوب کرد که کار انتقال سیالات در غلظت و جحم بسیار بالا را برعهده دارد. مراکز تجاری و صنعتی با توجه به نیازهای منحصر به فرد خود از مهمترین کاربران پمپ‌های صنعتی به‌شمار می‌آیند و صنعت ساختمان نیز همواره از مزیت‌های اصلی بکارگیری این نوع پمپ آب، بهره می‌گیرد.

باید بدانید پمپ آب صنعتی کاربردهای مختلفی دارند. که در انواع، اندازه ها و پیکربندی های مختلف متناسب با نیازهای مختلف پمپاژ آب در خانه ها، املاک تجاری و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. پمپ های آب صنعتی در انواع گوناپون، دارای ویژگی های پیشرفته ای نظیر نوع (پمپ آب صنعتی پروانه برنجی) هستند که برای مصارف اختصاصی بخش ها و مشاغل مختلفی طراحی شده اند.

ما با بهترین برند های پمپ آب صنعتی طرف قرارداد هستیم و به عنوان نمایندگی فروش پمپ آب صنعتی چند برند فعالیت میکنیم . لازم به ذکر است تاسیسات 365 به عنوان نمایندگی فروش پمپ آب صنعتی ، خدمات متعددی به مشتریان خود ارائه میدهد .

بدون شک تاسیسات 365 با رزومه خوب و چندین ساله در زمینه فروش پمپ آب صنعتی ، میتواند گزینه مناسبی برای شرکت ها و افرادی باشد ، که به دنبال خرید پمپ آب صنعتی هستند .

نمایندگی فروش پمپ آب صنعتی
نمایندگی فروش پمپ آب صنعتی

انواع پمپ آب صنعتی

اجازه دهید قبل از پرداختن به انواع پمپ آب صنعتی تعریفی کوتاه از آن به شما ارائه دهیم . پمپ آب صنعتی یعنی ابزاری است که انرژی مکانیکی را از یک منبع خارجی دریافت می کند و به سیال انتقال می دهد.
شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات در مورد فروش پمپ آب صنعتی ، با ما تماس حاصل کنید .


از انواع پمپ آب صنعتی برای جا به جایی مایعات و گاز ها با یک ارتفاع دقیق یا انتقال آن به لوله کشی استفاده می شود. البته تعریف جامع تری از پمپ ها وجود دارد که می گویند، از تلمبه ها برای انتقال یک سیال (مایعات و گاز) که غیر قابل تراکم است استفاده می شود که این وسیله سیال را از جایی به جای دیگر منتقل می کند

 • پمپ دینامیکی:


در این نوع تلمبه جا به جایی انرژی از پمپ به سیال همیشگی است و در آن هیچ وقفه ای وجود ندارد. پمپ های دینامیکی یا جا به جایی غیر مثبت شامل دو دسته گریز مرکز و جریان محور هستند.
 

 • پمپ جا به جایی مثبت:
  انواع پمپ آب صنعتی ، مانند پمپ جا به جایی مثبت انتقال انرژی از پمپ به سیال را به صورت متناوب یا اصطلاحا پریودیک انجام می دهد. تلمبه جا به جایی مثبت انواع گوناگونی مثل رفت و برگشت و دورا دارد.
  کاربرد برخی از انواع پمپ های آب 
 • پمپ بهداشتی:


 تلمبه ها را بر اساس کاربردی که دارند به دسته های مختلفی تقسیم می کنند، برای مثال انواع پمپ آب صنعتی بر اساس کاربرد عبارت اند از تلمبه بهداشتی که اغلب با نام سنیتاری نیز یاد می شود. از پمپ بهداشتی در صنایع مختلفی، همچون غذایی، درمانی، دارویی و بیوتکنولوژی استفاده می شود.   

 • پمپ های فاضلاب:


همانطور که از نامش پیداست، کاربرد این نوع تلمبه در درون حوضچه فاضلاب های داخلی و آب ها می باشد. انواع پمپ آب صنعتی وجود دارد که در هنگام خرابی نیاز به ورود فرد به درون حوضچه نیست، پمپ فاضلاب چنین ویژگی دارد.

   

 • پمپ های شناور:


از جمله کاربرد های پمپ شناور می توان به استفاده از آن در صنایع ماشین سازی بر روی ابزار هایی، همچون دستگاه اسپارک، دستگاه فرز، ماشین های سنگ زنی و سامانه های خنک کننده اشاره کرد.

 • پمپ های نصب در سوراخ عمیق:
  پمپ های نصب در سوراخ عمیق یکی از انواع پمپ آب صنعتی هستند که کاربرد آن در بین مردم کمتر دیده شده است.

اگر به دنبال شرکت فروش پمپ آب صنعتی در تهران هستید ، میتوانید با مشاورین ما تماس حاصل کنید تا به بهترین شکل شما عزیزان را راهنمایی کنند .