قیمت بوستر پمپ پمپیران

اگر خرید بوستر پمپ آتش نشانی پمپیران هستید ، وارد صفحه درستی شده اید . در این مقاله قصد داریم تا بوستر پمپ آتش نشانی پمپیران را با سایر برند های بوستر پمپ آتش نشانی مقایسه کنید . لازم به ذکر است که تاسیسات 365 سالهاست در زمینه ساخت بوستر پمپ فعالیت دارد .

قیمت بوستر پمپ آتش نشانی پمپیران ، خرید بوستر پمپ آتش نشانی پمپیران و به طور کلی قیمت بوستر پمپ آتش نشانی پمپیران ، از جمله کلیدواژه هایی هستند که در این مقاله به آن ها خواهیم پرداخت . البته به دور از بوستر پمپ آتش نشانی پمپیران ، در مورد خود بوستر پمپ آتش نشانی کاربرد ها و ... آن صحبت خواهیم کرد . 

بوستر پمپ آتش نشانی را میتوان به عنوان یک مجموعه در نظر گرفت . یکی از انواع بوستر پمپ‌های مورد استفاده در ساختمان‌ها و صنایع بوستر پمپ آتش نشانی است. وظیفه اصلی بوستر پمپ آتش نشانی تامین هد و دبی مورد نیاز برای تجهیزات اطفا حریق نصب شده در اماکن مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و … می‌باشد.

بوستر پمپ آتش نشانی دارای مشخصات و الزامات منحصر به فردی می‌باشد که مطابق استانداردهای بین المللی و دستورالعمل‌های سازمان آتش نشانی طراحی و ساخته می‌شوند. بوستر پمپ آتش نشانی پمپیران ، از دسته بوستر پمپ های آتش نشانی صاحب نام در بازار است . میتوان شرکت پمپیران را یکی از بزرگترین تولید کنندگان بوستر پمپ آتش نشانی و تجهیزات مورد نیاز آن دانست .

‎‌  در یک بوستر پمپ آتش نشانی تجهیزات و قطعاتی اعم از پمپ رزرو، جوکی پمپ، تابلو برق، انواع مختلف شیرها شامل شیر دروازه‌ای ، شیر پروانه‌ای، شیر یکطرفه، شیر تخلیه، پرشر سوئیچ، کلکتور، فلومتر و …. نصب می‌گردند.

اگر به دنبال قیمت بوستر پمپ آتش نشانی پمپیران هستید ، میتوانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل کنید .

بعلت اهمیت سیستم اطفا حریق بوستر پمپ آتش نشانی حداقل باید متشکل از دو پمپ باشد که هر کدام از این پمپ ها به تنهایی توانایی تامین جریان و فشار آب موردنیاز را داشته باشند. در واقع یک پمپ به حالت استندبای همیشه حاظر باشد تا در صورت بروز مشکل برای پمپ اول بتواند به سرعت وارد مدار شود.

بوستر پمپ آتش نشانی پمپیران در گروه صنعتی ما به صورت کاملا استاندارد و با ساز و کار ساخت بوستر پمپ آتشانی تولید می شوند . بسیاری از تولید کنندگان بوستر پمپ آتشانی به طور اصولی ساخت بوستر پمپ آتشانی پمپیران را انجام نمیدهند .

در کشور ما تولید کنندگان غالبا بوسترهای اطفای حریق را در همان قالب بوستر پمپ های آبرسانی می سازند و متاسفانه بین این دو اختلاف زیادی قائل نمی شوند. حال آنکه بوستر پمپ آتش نشانی کاملا متفاوت بوده و از استانداردهای زیادی برای آن وجود دارد. در هنگام خرید بوستر پمپ آتش نشانی پمپیران ، میتوانید از خدمات با کیفیت و استاندارد ما اطمینان داشته باشید.

قیمت بوستر پمپ پمپیران میتواند یکی از فاکتور های مهم مشتریان در این حوزه باشد . گروه صنعتی تاسیسات 365 سعی میکند تا با بهترین کیفیت را با حداقل قیمت به شما عرضه کند .

قطعات و تجهیزات لازم برای ساخت بوستر پمپ آتش نشانی

  • الکتروپمپ ها
  • تجهیزات اندازه گیری و کنترل فشار
  • کلکتور
  • تابلو کنترل و فرمان
  • منبع تحت فشار
  • شیر آلات
  • لرزه گیر
  • اتصالات تبدیلی و فلنجها
  • شاسی بوستر پمپ

در ادامه به توضیحات کوتاهی راجع به هر کدام از این قطعات میپردازیم . البته شما عزیزان میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه خرید و قیمت بوستر پمپ پمپیران با متخصصین ما تماس حاصل کنید .

بوستر پمپ آتش نشانی پمپیران
بوستر پمپ آتش نشانی پمپیران

هر یک از الکتروپمپ‌ ها به تنهایی قادر به تأمین هد و دبی مورد نیاز کل باشند. در این حالت یکی از الکتروپمپ‌ ها بعنوان پمپ اصلی و دیگری بعنوان رزرو با همان مشخصات پمپ اصلی انتخاب خواهد شد.

تجهیزات اندازه گیری و کنترل فشار مورد استفاده در بوستر پمپ آب در مدل های دور متغیر و دور ثابت متفاوت است.

کلکتورها در سیستم بوستر پمپ به دو نوع فولادی سیاه و یا گالوانیزه تقیسم می شوند. معمولا در بوستر پمپ آتش نشانی از لوله های مانسمان یا درزدار فشار قوی سیاه استفاده می شود که پس از ساخت از ضد زنگ و رنگ برای پوشش آنها استفاده میشود.

تابلو برق وسیله ای است که سیستم مکانیکی و الکتریکی را هماهنگ می کند. بر حسب مدل بوستر پمپ که ممکن است از نوع دور ثابت یا دور متغیر باشد، تابلو کنترل می تواند شامل امکانات مختلفی باشد.

منبع تحت فشار در بوستر پمپ آب برای جلوگیری از ضربه قوچ و کارکرد کمتر الکتروپمپ ها و تثبیت فشار در سیستم لوله کشی استفاده می شود. منابع تحت فشار در خروجی الکتروپمپ ها نصب می شود و فشار آب خروجی منبع، مستقیما به منبع وارد می شود.

لرزه گیرها بیشتر از نوع لاستیکی مهاردار انتخاب می شوند.

برای اتصال قطعات مختلف بوسترپمپ به هم از اتصالات و فلنج ها استفاده می شود. بر اساس نوع و حجم بوسترها از اتصالات و فلنجهای جوشی یا دنده ای استفاده می شود

.برای تجمیع بوستر پمپ مجموعه الكتروپمپ های بخش مکش، بخش دهش و تابلوی کنترل و فرمان بر روی يك شاسی اصلی نصب میشوند.

اگر نیاز به مشاوره در زمینه خرید بوستر پمپ آتش نشانی پمپیران دارید میتوانید از متخصصین ما درخواست مشاوره داشته باشید.