اگر به دنبال خرید موتور برق بنزینی هوندا المکس هستید و یا به دنبال مشخصات و قیمت موتور برق بنزینی هوندا المکس هستید وارد صفحه درستی شده اید . در این مقاله به موضوعاتی مانند : خرید موتور برق بنزینی هوندا المکس ، قیمت موتور برق بنزینی هوندا المکس و تعمیر موتور برق بنزینی هوندا المکس میپردازیم .

 دلایل زیادی برای خرید موتور برق بنزینی هوندا المکس وجود دارد . یکی از این دلایل این است که خرید یک موتور برق اصل ژاپن تا حدود زیادی آسودگی خاطر شما از کیفیت محصول انتخابی تان را حاصل می کند.

مشخصات موتور برق بنزینی هوندا المکس

قیمت موتور برق بنزینی هوندا المکس علی رغم نواسانات بازار در صورت خرید شما از یک نمایندگی معتبر، صرفه اقتصادی قابل ملاحظه‌ای به نسبت توان و قدرت دستگاه مولد برق مورد نیاز شما به همراه خواهد داشت. برای خرید موتور برق بنزینی هوندا المکس میتوانید از ده ها سال تجربه تاسیسات 365 استفاده کنید . متخصصین ما آماده پاسخ به سوالات شما در مورد خرید موتور برق بنزینی هوندا المکس و سایر نکات موتور برق بنزینی هوندا المکس هستند . 

موتور برق المکس یا به اصطلاح موتور برق هوندا المکس یکی از با کیفیترین موتور برق های بنزینی موجود در بازار است، موتور برق های المکس محصول کشور ژاپن بوده و در این دستگاه از موتور های هوندا استفاده شده است که شرکت ساوافوجی با کوپلینگ موتورهای هوندا با ژنراتور های فوجی اقدام به تولید این نمونه از موتور برق ها کرده است

باید بدانید که در بازار موتور برق تقلبی المکس نیز موجود می باشد که اکثراً در این نمونه از محصولات از موتور های المکس به جای هوندا استفاده شده است.برای خرید مطمئن ، باید از جایی مطمئن و با سابقه طولانی مدت مانند تاسیسات 365 کمک بگیرید .

انواع موتور برق بنزینی هوندا المکس

  • موتور برق های هوندا المکس یا المکس در سه دسته تولید می شوند، دسته اول موتور برق کیفی یا به اصطلاح موتور برق بی صدا هوندا المکس می باشد که در توان 1 و 2 کیلو وات تولید شده ، در در این موتور برق ها از سیستم اینورتری استفاده شده است و سوخت بنزین را دارد، مزیت عمده این نوع از دستگاهها سایز و وزن پایین می باشد که باعث محبوبیت شده است.
  • دسته دوم موتور برق در توان 2 الی 15 کیلو وات است که در این محصول از موتور هوندا و ژنراتور المکس استفاده شده ، سوخت این موتور بنزین و به صورت بدون کانوپی ارائه می شود ،
  • دسته سوم موتور برق دیزلی المکس می باشد که از موتور هوندا و روبین و ژنراتور استمفورد انگلیس استفاده شده و سوخت دیزلی دارد ، سوخت این دستگاه به صورت دیزلی و با کانوپی تولید می شود.

موتوربرق های المکس در 5 مدل و سری تولید می شوند که شامل سری SH، EX، SHX،SHIT و SV می شوند. هرکدام از سری های موتور برق المکس، قیمت متفاوتی با سایر سری ها دارد. ویژگی های متفاوت هر سری از این موتور برق ها با سایر گروه ها متفاوت است. برای مثال موتور برق المکس سری EX، خود شامل 6 گروه از مدل ها می شود که دارای ویژگی های خاصی هستند.

لازم به ذکر است که تاسیسات 365 در کنار ارائه خدمات فروش موتور برق بنزینی هوندا المکس ، خدمات تعمیر موتور برق بنزینی هوندا المکس را نیز ارائه میدهد .

شما عزیزان میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به قیمت موتور برق بنزینی هوندا المکس با ما تماس حاصل کنید .