قیمت موتور پمپ روبین دیزلی

موتور پمپ آب روبین ، یکی از برترین برند های موتور پمپ آب ، محصول کشور ژاپن است . عمده کاربرد موتور پمپ آب روبین در صنعت کشاورزی است و در کشور ما نیز به وفور از این برند ژاپنی استفاده میشود . برای خرید موتور پمپ آب روبین ، اطلاع از قیمت موتور پمپ آب روبین ، انواع موتور پمپ آب روبین تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید .

موتور پمپ آب بنزینی روبین به علت ابعاد کوچک، وزن کمتری دارند و به راحتی قابل حمل می باشند. همچنین علاوه بر سهولت و کم بودن هزینه تعمیرات، از طول عمر بیشتری نیز نسبت به سایر موتور پمپ های آب برخوردارند. افزایش طول عمر در این موتور پمپ ها به دلیل ضریب تراکم کمتر آنها می باشد. موتور پمپ آب بنزینی روبین به شدت توسط متخصصین تاسیسات 365 توصیه میشود . اما باید بدانید ، بسیاری از موتور پمپ آب هایی که در بازار به اسم روبین به فروش میرسند ، تقلبی هستند . پس باید برای خرید پمپ آب بنزینی روبین با این برند آشنایی داشته باشید .

.جالب است بدانید پرمصرف ترین موتور پمپ در ایران، موتور پمپ روبین است. این موتورها در اصل ساخت کشور ژاپن است و در کارخانجات سوبارو تولید می شود. این کارخانه در ساخت ماشین آلات کشاورزی، موتور ژنراتور و موتورهای تک فعالیت می کند. این موتور پمپ ها بسته به موتوری که دارند با مدل های مختلفی نام گذاری می شوند. پمپ های آب روبین در سه مدل بنزینی ، دیزلی و نفت و بنزین با موتور هایی با برند های کوشین ، هوندا و روبین از 1 تا 3 اینچ عرضه می شود.

شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از قیمت موتور پمپ روبین ژاپن ، قیمت موتور آب روبین ۲ اینچ ، قیمت موتور آب روبین ۳ اینچ ، قیمت موتور پمپ روبین گازوئیلی با ما تماس حاصل کنید لیست قیمت موتور پمپ آب روبین را به صورت بروز دریافت کنید.

بدنه موتور پمپ روبین از آلومینیوم ساخته شده است و به همین خاطر با وزن کمی که دارد می تواند قابل حمل باشد که این مورد یکی از مزیت های اصلی موتور بنزینی روبین است.

در کل موتور پمپ جایگزین مناسبی برای پمپ آب یا الکتروپمپ هایی است؛ زیرا موتور پمپ می تواند در مکان هایی که دسترسی به برق دشوار است انتخاب مناسبی برای خرید و بکارگیری با توجه به قیمت و قابلیت دسترسی به سوخت باشد.

شرکت روبین از موتور های پر سرعتی استفاده می کند که دارای زهکشی خوب و پمپ با راندمان بالا هستند. نصب این مدل پمپ بسیار آسان بوده و دارای ارتفاع آبدهی بالایی هستند.

 

قیمت موتور پمپ روبین گازوئیلی
قیمت موتور پمپ روبین گازوئیلی

اگر به دنبال نمایندگی موتور آب روبین یا نمایندگی فروش موتور پمپ روبین هستید ، تاسیسات 365 سالهاست در زمینه فروش این برند محبوب ژاپنی فعالیت دارد . متخصصین ما با توجه به نیاز شما ، بهترین مدل را با قیمت مناسب به شما عرضه میکنند .

از انواع موتور پمپ آب روبین ژاپنی میتوان به موارد زیر اشاره داشت :

  • موتور پمپ روبین بنزینی
  • موتور پمپ روبین دیزلی
  • موتور پمپ روبین نفت بنزینی


قیمت موتور پمپ روبین به عوامل زیادی بستگی دارد همچون موتور پمپ روبین به دلیل وارداتی بودن طبق نوسانات ارز بالا و پایین می گردد به همین دلیل قیمت موتور پمپ روبین به صورت روزانه به اطلاع مشتریان می رسد. و قیمت موتور پمپ روبین تحت تاثیر قیمت ارز می باشد.به طور کلی مشخصات و ویژگی های موتور پمپ تاثیر زیادی در قیمت آن ها دارد. به عنوان مثال، هر چه قطر لوله های ورودی و خروجی سیال در دستگاه  بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. همچنین قدرت پمپاژ سیال، قدرت پرتاب و اینکه دستگاه چه سیالاتی را می تواند پمپ کند بر قیمت نهایی آن تاثیر می گذارد.

شما عزیزان میتوانید برای خرید موتور پمپ آب روبین با ما تماس حاصل کنید

کلمات کلیدی : قیمت موتور پمپ روبین گازوئیلی ، قیمت موتور آب روبین ۳ اینچ ، قیمت موتور روبین نفت بنزینی ، قیمت موتور پمپ روبین ژاپن ، قیمت موتور آب روبین ۲ اینچ ، نمایندگی موتور آب روبین ، قیمت موتور پمپ روبین نفت و بنزین ، قیمت موتور پمپ روبین چینی ، قیمت موتور پمپ روبین دیزلی