لیست قیمت پمپ کف کش چینی

در این مقاله به بررسی پمپ کف کش خواهیم پرداخت . در این صفحه تعریف و کاربرد های پمپ کف کش را به طور کامل مورد توضیح و بررسی قرار میدهیم . شما عزیزان میتوانید برای خرید و اطلاع از قیمت پمپ آب کف کش با ما تماس حاصل کنید .

پمپ کف کش پمپی است که برای انتقال آب صاف یا نهایتا آب همراه ذرات معلق ریز یا مقدار کمی شن و ماسه به کار می رود. پمپ کف کش بر اساس جنس پمپ به سه دسته آلومینیومی (به عنوان پرکاربرد ترین کف کش ها)، چدنی (در نمونه های بزرگ) و استنلس استیل تقسیم می شود.
 

 • پمپ کف کش تک فاز
 • پمپ کف کش سه فاز
 • پمپ کفکش ا اسب تا 15 اسب
 • پمپ کفکش 1 اینچ،پمپ کفکش 2 اینچ، پمپ کفکش 3 اینچ ،پمپ کفکش 4 اینچ، پمپ کفکش 5 اینچ، پمپ کفکش 6 اینچ و بالاتر

  کفکش ها جزء موتور پمپ های مستغرق سانتریفیوژ هستند و در دو نوع کف کش سه فاز و کف کش تک فاز ارائه می گردند. پمپ های کف کش تک فاز برای استفاده در مصارف خانگی و با قطرهای دهانه خروجی 1 و 2 و 3 و ¼ 1 اینچ تولید شده و نوع سه فاز آن برای مصارف صنعتی یا کشاورزی با سایز دهانه خروجی 2، 3، 4 و 6 اینچ طراحی می گردند. محدوه توان این پمپ های کف کش می تواند از 1 تا 15 اسب بخار باشد. بسته به نیاز مشتری با جنس بدنه متفاوت عرضه می گردند که کف کش استیل، کف کش چدن و کف کش آلومینیومی از آن جمله می باشند. برای مثال عمده ترین کاربری این محصولات پمپ کفکش چاه آب می باشد. هایپر صنعت فامکو عرضه کننده انواع پمپ کفکش ایرانی، ایتالیایی، چینی، ژاپنی و ترک می باشد.
 • برای خرید پمپ کف کش و تعمیر پمپ کف کش ، سرویس پمپ کف کش ، اطلاع از قیمت پمپ کف کش با ما تماس بگیرید

برخی از انواع پمپ کف کش 

  انواع پمپ کف کش به دسته های زیر تقسیم بندی می شود که هرکدام از آن ها کاربرد مختلفی دارند :

 

 1. فلوتر دار
 2. آب خنک
 3. روغن خنک
 4. آب از بغل
 5. آب از بالا

بهترین انواع پمپ کف کش، محصولات ساخت ایتالیا می باشند، بر اساس برند می توان نام های آشنا در حوزه پمپ، مانند پنتاکس، لوارا، ابارا و داب را نام برد.

قیمت پمپ کف کش ایتالیایی
قیمت پمپ کف کش ایتالیایی

در حالت کلی، پمپ کفکش مشابه سایر گونه های پمپ آب کار می کند. این نوع پمپ در داخل آب استارت می خورد. به این نکته توجه کنید که اگر پمپ کفکش خشک کار کند موتور آن می سوزد.

منظور از خشک کار کردن این است که پمپ کفکش باید در داخل آب روشن شود و روشن ماندن آن در مکان های خشک، به موتور آسیب می زند و اگر مدت زمان طولانی این موتور بدون آب روشن بماند، احتمال سوختن آن بسیار بالا خواهد بود.
پمپ کف کش عموما برای چاه کم عمق استفاده می شود ولی برای چاه های عمیق و با دهانه های کوچکتر از پمپ شناور استفاده می شود.
این نکته را هم باید در نظر گرفت که در صورت نبود برق، امکان اتصال این پمپ به باتری نیز وجود دارد. بنابراین نگرانی از بابت تامین برق یا انرژی پمپ کف کش نخواهید داشت.

اگر به دنبال خرید یا اطلاع از قیمت پمپ آب کف کش در مدل ها و اندازه های مختلف هستید ، مشاورین ما در تاسیسات 365 آماده ارائه پیشنهاد متناسب با نیاز شما هستند .

کلمات کلیدی : قیمت پمپ کف کش ایتالیایی ، ارزان ترین پمپ کف کش ایرانی ، لیست قیمت پمپ کف کش چینی