در این مقاله قصد داریم تا به بررسی بوستر پمپ آبرسانی ابارا بپردازیم . اگر قصد خرید بوستر پمپ آبرسانی ابارا را دارید و یا میخواهید اطلاعاتی درمورد قیمت بوستر پمپ آبرسانی ابارا و مشخصات آن کسب کنید در ادامه این مقاله همراه ما باشید .

خرید بوستر پمپ آبرسانی ابارا میتواند گزینه مناسبی برای بسیاری از افراد باشد که دلایل متفاوتی برای آن وجود دارد . اجازه دهید تا ابتدا توضیحاتی در مورد بوستر پمپ آبرسانی ابارا ، بایوگرافی برند و تعریف بوستر پمپ آبرسانی ارائه شود .

شرکت پمپ ابارا ایتالیا از محبوب ترین برندهای بوستر پمپ آبرسانی در ایران است ، همچنین شرکت بوستر پمپ آبرسانی ابارا محصولاتی مانند بوستر پمپ خانگی ، لجن کش و ... تولید میکند . بوستر پمپ ابارا یکی از محبوب ترین بوستر پمپ آبرسانی در ایران است که در امکان مختلف مخصوصا در ساختمان های بلند استفاده می شود.

بوستر پمپ آبرسانی سیستمی از چندین پمپ است که به صورت موازی بسته می‌شوند تا علاوه بر افزایش فشار آب در ساختمان‌های بلند و به خصوص نقاطی که از کمبود فشار رنج می‌برند، بتواند باعث کاهش مصرف انرژی شود. بوستر پمپ آبرسانی ابارا با بهره گیری از بهترین متخصص‌ها و استفاده از دستگاه‌های باکیفیت در ساخت ، توانسته است که بوستر پمپ آبرسانی، آتشنشانی و آبیاری ابارا را با کیفیت بالا وارد بازار کند و در بازار بیشتر از ده ها کشور حضور فعال داشته باشد . بوستر پمپ های متنوعی در بازار وجود دارد که از معروف ترین و پرفروش ترین های آنها می توان به بوستر پمپ خانگی و بوستر پمپ دور متغیر اشاره کرد.

اگر به دنبال خرید بوستر پمپ آبرسانی ابارا هستید ، تاسیسات 365 خدمات تعمیر و فروش بوستر پمپ آبرسانی ابارا را بیش از چند سال است ارائه میکند . علاوه بر کیفیت بالا ، قیمت بوستر پمپ آبرسانی ابارا در مقایسه با سایر برند ها ، بسیار مناسب است .

وظیفه بوستر پمپ آبرسانی ابارا

وظیفه اصلی بوستر پمپ آبرسانی ثابت نگه داشتن فشار آب جهت تامین شبکه مصرف با توجه به الگوی متغیر مصرف می باشد. اگر در شبکه مصرف آب وجود نداشته باشد بوستر پمپ ها نیز خاموش می باشند.و در صورت نیاز به مصرف اولین پمپ از بوستر پمپ آبرسانی روشن و اگر نیاز مورد نظر برطرف نشود پمپ بعدی نیز روشن می شود و عکس این عمل نیز هنگام خاموش و یا کاهش مصرف ایجاد می شود.

 

بوستر پمپ آبرسانی ابارا جهت استفاده در انواع مصارف کشاورزی ، خانگی ، صنعتی ، آبرسانی ، آتش نشانی و … مناسب است. یکی از بزرگترین و معروف ترین شرکت های ایرانی تولید کننده انواع بوستر پمپ استخر ، خانگی ، آبرسانی ، آتش نشانی ، آبرسانی دور متغیر ، آب خانگی شرکت ابارا می باشد. بیشتر فعالیت شرکت ابارا تولید پمپ های خانگی و بوستر پمپ ، کف کش ، لجن کش می باشد. شرکت ابارا با دارا بودن کادری مجرب و همچنین استانداردهای طراحی روز دنیا به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده الکتروپمپ می باشد.

کاربرد ها و مزایای بوستر پمپ آبرسانی ابارا

 •   بیشترین کاربرد بوستر پمپ آبرسانی ابارا در آبرسانی و تنظیم فشار آب در ساختمان های بلند مانند برج ها، بیمارستان ها، با جمعیت و فشار بالاست
 •     تامین سیستم اطفاء حریق یکی دیگر از کاربردهای بوستر پمپ آبرسانی می باشد.
 •    بوستر پمپ آبرسانی ابارا در جهت مصارف کشاورزی و آبیاری نیز از بوستر پمپ آبرسانی استفاده می شود.
 •    یکی دیگر از کاربرد های بوستر پمپ آبرسانی ابارا تامین آب صنعتی کارخانجات و صنایع
 • اگر به دنبال خرید بوستر پمپ آبرسانی ابارا هستید باید از مزایای این برند که فوق العاده مهم و کاربردی هستند اطلاع داشته باشید.

از مزایای بوستر پمپ آبرسانی ابارا میتوان به موارد زیر اشاره داشت .

 

 •     بوستر پمپ آبرسانی شامل تنوع مصرف متفاوتی در هستند
 • هنگامی که نوسان مصرف کننده زیاد است بوستر پمپ آبرسانی بهترین گزینه می باشند
 • بوستر پمپ آبرسانی استهلاک و مصرف انرژی را به حداقل می رساند.
 •    حمل بوستر پمپ آبرسانی به آسانی انجام می شود زیرا اجزای بوستر پمپ آبرسانی قابل جدا شدن هستند و به راحتی مجدد در جای خود نصب می شوند.
 •     کارکرد یک بوستر پمپ آبرسانی را با یک پمپ رزرو می توان تضمین کرد و در صورتی که یکی از پمپ های بوستر پمپ آبرسانی خراب شود پمپ رزرو وارد مدار می شود.
 •  برترین مزیت بوستر پمپ آبرسانی این است که دارای قابلیت سرویس هنگام کار کردن را دارا می باشند.
 • بوستر پمپ آبرسانی محدوده وسیعی را پوشش می دهند

 

برای اطلاع از قیمت بوستر پمپ آبرسانی ابارا میتوانید با واحد فروش ما تماس حاصل کنید .