تعمیرات ژنراتور برق

گروه صنعتی تاسیسات 365 علاوه بر فعالیت در زمینه ساخت و تولید موتور برق ، در حوزه تعمیرات تخصصی موتور برق نیز سابقه درخشانی دارد . تعمیرات موتور برق یکی از کار هایی است که از زمان تاسیس گروه صنعتی تاسیسات 365 صورت میگیرد . جالب است بدانید تعمیرات تخصصی موتور برق قدمتی سی و چند ساله در شرکت ما دارد .

البته موتور برق تنها ماشین آلاتی نیست که ما به صورت تخصصی خدمات تعمیرات آن را ارائه میدهیم . اگر به دنبال تعمیرات تخصصی موتور برق هستید ، میتوانید با ما تماس حاصل کنید.

تعمیر ، سرویس و نگهداری درست موتور برق میتواند تاثیر بسزایی بر عملکرد و طول عمر آن داشته باشد. عوامل مختلفی در سطح کیفی تعمیرات موتور برق تاثیر دارند . برای مثال وجود دانش فنی، قطعات یدکی اصل اصل و امکانات سخت افزاری مانند دستگاه دیاگ، دستگاه تست نهایی، تعمیرات تخصصی مکانیکی و غیره بسیار مهم است. شرکت فامکو آماده ارایه خدمات در زمینه سرویس و تعمیرات انواع ژنراتور ها به شرح زیر است

تعمیرات اساسی یا اورهال ژنراتور برق

تعمیرات اساسی یا اورهال در کاتالوگ ژنراتور های برق موجود میباشد که شامل بخش های مختلفی است . درواقع در تعمیرات اساسی ژنراتور برق دستور العملی مبنی بر چگونگی تعمیر و چک قطعات وجود دارد . تعمیر اورهال ژنراتور برف بر اساس تعمیر نسبت به ساعت کاری ژنراتور برق مشخص  میشود . با این دستور العملی میتوان به بهترین شکل از ژنراتور برق نگهداری کرد . گروه صنعتی تاسیسات 365 سالهاست که تعمیر تخصصی ژنراتور برق را بر اساس این دستور العمل انجام میدهد . تخصص ما تعمیر ژنراتور برق به صورت اورهال و اساسی است .

بر اساس دستور العمل شرکت های سازنده ژنراتور برق باید در هر 250 ساعت روغن موتور و فیلترهای روغن موتور تعویض شوند . دو مدل اورهال یا تعمیر اساسی وجود دارد . اورهال اولیه و اورهال کامل دو دسته از تعمیر اساسی ژنراتور برق هستند که در اورهال اولیه ژنراتور برق باید پس از 15000 ساعت انجام شود و در تعمیرات اساسی کامل باید 30000 ساعت از فعالیت ژنراتور برق گذشته باشد.

تمعیرات تخصصی ژنراتور برق
تعمیرات تخصصی ژنراتور برق

بخش های اصلی تعمیر تخصصی ژنراتور برق

اگر بخواهیم به صورت حرفه ای تعمیرات تخصصی ژنراتور برق را در چند بخش بیان کنیم ، باید چهار بخش را نام ببریم. شما نیز اگر به دنبال تعمیرکار ژنراتور برق هستید باید بدانید کدام بخش از ژنراتور برق به مشکل خورده تا نیروی متخصص آن حوزه برای شما ارسال شود .

  • بخش مکانیکی
  • بخش الکتریکی
  • سیستم کنترل و حفاظت
  • شاسی و کوپلینگ

البته دو بخش مکانیکی و الکتریکی در تعمیرات تخصصی موتور برق اهمیت بیشتری دارند و معمولا کارخانه ها و کارگاه ها نیاز به نیروی متخصص این دو حوزه پیدا میکنند.

تعمیر ژنراتور برق ارزش دارد؟

بدون شک جواب این سوال بله است . موضوع تعمیرات ژنراتور برق به عنوان یک ماشین صنعتی فوق العاده مهم است . صحیح است که تعمیرات تخصصی ژنراتور برق هزینه بر است اما در آینده میتواند از هزینه های بسیار سنگین تری جلوگیری کند.

برای تعمیر تخصصی ژنراتور برق در تهران و سراسر کشور با ما تماس حاصل کنید.