تولید کننده پمپ آب صنعتی

اگر به دنبال تولید کننده پمپ آب صنعتی در ایران هستید وارد صفحه درستی شده اید . تاسیسات 365 با 37 سال سابقه در زمینه تولید ، ساخت و مونتاژ تجهیزات آبرسانی از جمله پمپ آب صنعتی ، یکی از بزرگترین تولید کنندگان است . در ادامه بیشتر در مورد تولیدی پمپ آب صنعتی صحبت خواهیم کرد.

بهتر است تا در ابتدا ، از تعریف کلی پمپ آب شروع کنیم . پمپ که از طریق روش های مکانیکی، اصلی ترین وظیفه اش این است که سیال ها را منتقل می کند . باید توجه داشته باشید که کاربرد پمپ آب صنعتی در صنعت فوق العاده مهم است . برای مثال در بسیاری مواقع در صنعت لازم است تا مایعی را از جایی به جای دیگر انتقال دهیم . البته این مایع میتواند هر چیزی باشد . برای مثال : آب، نفت، مواد شمیایی صنعتی، فاضلاب، دوغاب و یا محصولات غذاییِ مایع باشد

وظیفه اصلی پمپ آب صنعتی این است که این مایع را از جایی به جای دیگر منتقل کند .

تولیدی پمپ آب صنعتی
تولیدی پمپ آب صنعتی

انواع پمپ آب صنعتی

تاسیسات 365 به عنوان تولید کننده پمپ آب صنعتی ، قصد دارد تا در این مقاله همه مواردی که لازم است در مورد پمپ آب صنعتی بدانید برایتان شرح دهد . در ابتدا باید بدانید پمپ آب صنعتی به سه دسته بندی اصلی تقسیم می شوند . 

  • پمپ آب صنعتی بالا بر مستقیم
  • پمپ آب صنعتی گرانشی 
  • پمپ آب صنعتی جا به جایی مثبت

البته که پمپ های آب صنعتی چندین دسته بندی دارند . یکی از این دسته بندی های مهم ، دسته بندی پمپ آب صنعتی بر اساس کاربرد است . پمپ آب صنعتی سوراخ بزرگ ، پمپ آب صنعتی شناور ، پمپ آب صنعتی فاضلاب و پمپ آب صنعتی بهداشتی از دسته بندی بر اساس کاربرد هستند . تولید پمپ آب صنعتی نیاز به تکنولوژی و نیرو های متخصص دارد که تاسیسات 365 توانسته با دور هم آوردن افراد متخصص و فراهم کردن بستر مناسب ، تبدیل به تولید کننده پمپ آب صنعتی شود .

برای اطلاع از نحوه خرید پمپ آب صنعتی از تولید کننده پمپ آب صنعتی با ما تماس حاصل فرمایید.

مشاوره خرید پمپ آب صنعتی

پمپ‌های آب مدرن اغلب توسط جریان الکتریکی به حرکت درمی‌آیند، اما منابع انرژی دیگر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند، مثلاً موتورهای دیزلی یا بنزینی. در برخی مناطق دورافتاده، مانند مناطق کویری، ممکن است از پنل های خورشیدی برای تأمین برق پمپ‌های الکتریکی کوچک استفاده شود.

خرید پمپ آب صنعتی از آن جا که باید به یک سری از مسائل تخصصی توجه کنید ، میتواند سخت باشد . برای دریافت مشاوره رایگان در مورد خرید پمپ آب صنعتی از تولید کننده پمپ آب صنعتی با ما تماس حاصل کنید.