اگر به دنبال خرید دیزل ژنراتور پرکینز هستید وارد صفحه درستی شده اید . ما به عنوان عرضه کننده و فروشنده دیزل ژنراتور پرکینز ، اطلاعات کامل در مورد مشخصات ، ویژگی ها و قیمت دیزل ژنراتور پرکینز را در اختیار شما قرار میدهیم. اگر قصد خرید دیزل ژنراتور پرکینز را دارید ، ما سالهاست با این برند بریتانیایی همکاری داریم .

تاریخچه دیزل ژنراتور برکینز

شرکت بریتانیایی پرکینز، سال 1932 در کشور انگلیستان تاسیس شد. این شرکت به تولید انواع دیزل ژنراتور و موتور دیزل معروف است و دستگاه‌های ساخت پرکینز علاوه‌بر کیفیت بسیار بالایی که دارند، تمام نیازهای کاربران را در بازه‌های توانی مختلف برآورده می‌کند.

شرکت پرکینز با استفاده از مهندس‌های باتجربه‌ی خود، دیزل ژنراتور هایی تولید کرده است تا کم‌ صدا باشند و سوخت گازوئیل کمتری مصرف کنند. مصرف سوخت کمتر دیزل ژنراتور باعث می‌شود تا هزینه‌های تامین سوخت به‌شدت کم شود و آن را تبدیل به گزینه‌ی عالی برای خرید کند.دیزل ژنراتور پرکینز محصول با کیفیت کمپانی معروف انگلیسی، کارآمدی قابل توجهی در به‌کارگیری و استفاده از ژنراتور های دیزلی ایجاد کرده است.

مصرف سوخت پایین دیزل ژنراتور پرکینز میتواند یکی از دلایل شما برای خرید دیزل ژنراتور پرکینز باشد . قیمت دیزل ژنراتور پرکینز در مصارف اضطراری خانگی، صنعتی دائم کار و تمام کاربری های مختلف در گلخانه ها، بیمارستان، هتل ها، دامداری ها و مرغداری ها بسته به توان اسمی آن بر حسب کاوا تعیین می شود. پرکینز، برند قابل اطمینانی برای خرید یک مولد برق دیزلی و گزینه ای بسیار مناسب، برای بررسی مشخصات فنی و انتخاب ژنراتور برق، با توجه به رنج توان متنوع آن از 20 تا 3000 کاوا است.

پرکینز خود را متعهد به کیفیت می داند و این تعهد را سر لوحه ی کارش قرار داده و همچنان در این عرصه پیشتازی می کند. شرکت پرکینز با استفاده از متخصصین خبره و با تجربه ی خود هر روزه در اتاق های فکری خود به این امر می کوشد که موتورهایی با کیفیت بهترابعاد کوچک تر و کارایی و مصرف کمتر تولید کند و از علوم و فنون روز دنیا استقبال می کند.

انواع دیزل ژنراتور پرکینز

  • دیزل ژنراتور سه سیلندر پرکینز یا موتور پرکینز ۳ سیلندر
  • موتور ژنراتور پرکینز سه سیلندر
  • دیزل ژنراتور چهار سیلندر پرکینز یا موتور پرکینز ۴ سیلندر
  • دیزل ژنراتور شش سیلندر پرکینز یا موتور پرکینز۶ سیلندر

انواع مختلفی از دیزل ژنراتور پرکینز از جمله دیزل ژنداتور دستی، اتوماتیک، نظارت از راه دور و هوشمند یا اتوماتیک وجود دارد.
تجهیزات جانبی این ژنراتورها شامل ولت متر، آمپرمتر، دماسنج آب، فشارسنج روغن، کنترل کننده پیش گرمایش، دکمه توقف اضطراری، ولت متر باتری، برنامه، کلید انتخاب فاز و غیره با توجه به نوع کاربرد دیزل ژنراتور می تواند با هم متفاوت باشد.

همانطور که تا اینجا متوجه شده اید ، دیزل ژنراتور پرکینز کیفیت بالایی در میان تمامی برند های دیزل ژنراتور در سرتاسر دنبا دارد . طبیعتا قیمت دیزل ژنراتور پرکینز ، باید بیشتر از سایر برند ها باشد اما جالب است بدانید تفاوت قیمت میان دیزل ژنراتور پرکینز و سایر برند ها ناچیز است . 

اگر به دنبال خرید دیزل ژنراتور هستید ، خرید دیز ژنراتور پرکینز برای مکان ها و کاربرد های زیر میتواند تصمیم هوشمندانه ای باشد .

دیزل ژنراتور های پرکینز می توانند برای تامین برق و انرژی موارد زیر انتخاب بسیار مناسبی باشند:

  • بیمارستان ها
  • صنایع و معادن 
  • حمل نقل جاده ای، دریایی و هوایی 
  • کشتی ها و قایق های تفریحی 
  • کشتی های اقیانوس پیما 
  • در ساختمان های 10 واحد به بالا

برای تعمیر دیزل ژنراتور پرکینز ، خرید دیزل ژنراتور پرکینز و اطلاع از قیمت دیز ژنراتور پرکینز با واحد های فروش ما تماس حاصل کنید .