خرید تابلو برق صنعتی

در این مقاله به طور کامل در مورد چگونگی کارکرد تابلو برق صنعتی ، کاربرد تابلو برق صنعتی و در نهایت در مورد فروش تابلو برق صنعتی صحبت خواهیم کرد . اگر تا به حال قصد خرید تابلو برق صنعتی را داشته باشید و یا در مورد تابلو برق صنعتی تحقیقات و دانسته هایی داشته باشید ، بدون شک اسم تاسیسات 365 گوشتان خورده است . البته تاسیسات 365 نام تجاری شرکت نیست .

شرکت تاسیسات 365 توانسته در فروش تابلو برق صنعتی نامی بزرگ بسازد . کیفیت بالا و قیمت مناسب تابلو برق صنعتی تولیدی ما بهترین محصول برای این بازار است .

فروشندگان تابلو برق صنعتی

قبل از هر چیزی باید توضیحاتی درمورد تابلو برق صنعتی و کاربرد های آن ارائه شود . تابلو برق صنعتی می تواند بین اجزای یک سیستم برقی ارتباط درست و منظمی را برقرار کند و نقش مهمی را در صنایع تولیدی و کارخانه ها دارد و موجب ایمنی در محیط کار می شود. تابلو برق صنعتی در بسیاری از صنایع و حتی مکان هایی که فکرش را هم نمیکنید کاربرد دارد . پالایشگاه ها، ایستگاه های مبدل، کارخانه های صنعتی و ایستگاه های برق جزء مکان هایی هستند که به صورت حتم از تابلو برق صنعتی استفاده میشود . شما عزیزان میتوانید برای فروش تابلو برق صنعتی با ما تماس حاصل کنید .

تابلو برق صنعتی محفظه ای است که در برابر عوامل محیطی از تجهیزات و قطعات خود محافظت کرده و مانع برق گرفتگی افراد نیز می شود.  تابلو برق های صنعتی به طور کلی از جنس های مختلفی مانند فلز، پلی کربنات و کامپوزیت ساخته شده اند و تجهیزات داخلی آن ها بسته به کاربرد تابلو برق متفاوت هستند. فروش تابلو برق صنعتی در تنوع محصولات بالا و همراه با تضمین کیفیت در شرکت تاسیسات 365 صورت میگیرد .

اگر به دنبال خرید تابلو برق صنعتی هستید باید بدانید که ابعاد تابلو برق صنعتی میتواند تاثیر به قابل توجهی به روی قیمت آن داشته باشد . ما به عنوان فروشنده ، در هنگام فروش تابلو برق صنعتی تمامی موارد را برای مشتریان خود روشن میکنیم . شما باید بدانید عوامل متعددی میتواند بر روی قیمت تابلو برق صنعتی تاثیر داشته باشد .

توجه داشته باشید که تابلو برق صنعتی از لحاظ محل نصب به دو دسته تقسیم میشوند که در ادامه اشاره خواهیم داشت . در ادامه به تمامی نکاتی که نیاز است برای خرید تابلو برق صنعتی و محل نصب آن بدانید اشاره خواهیم داشت .

 

فروش تابلو برق صنعتی
فروش تابلو برق صنعتی

تابلو برق داخلی یا indoor

از این مدل تابلو برق صنعتی ااکثرا در فضاهای داخلی مانند کارخانه ها ، سوله ها، کارگاه و سالن ها استفاده می کنند . تابلو برق صنعتی داخلی را میتوان در دو مدلی که در ادامه به طور کامل توضیح میدهیم . دسترسی یک درب از جلو و دسترسی دو درب از طرفین می باشد که بسته به محل نصب و نیاز از هر کدام از این مدل ها استفاده می شود. بهتر است بدانید که این تابلو باید از تجهیزات داخل ان در مقابل ضربه و صدمات فیزیکی محافظت کرده و نیز از ایمنی مناسب جهت جلوگیری از آتش سوزی برخوردار باشد.

تابلو برق خارجی یا outdoor

تابلو برق خارجی درواقع یکی از دسته های تابلو برق صنعتی بر اساس محل نصب است .

به دلیل قرار گرفتن این تابلو برق در فضای باز باید جنس تابلو برق در برابر شرایط مختلف جوی مقاوم باشد، تحمل دمایی بالایی داشته باشد و نیز در برابر نفوذ رطوبت ، آب بندی گردد.

برای این منظور استانداردهای طراحی و ساخت خاصی را باید رعایت کرد. سقف این تابلو ها باید نسبت به بدنه آن ها از هر طرف 5 سانتی متر بزرگتر باشد و از هر طرف امتداد داشته باشد. درب آن از جلو باز شود و بدنه آن درز گیری شده و آب بندی شده باشد ضخامت بدنه آن باید حداقل 2 میلی متر باشد .

اگر به دنبال تولید کننده برای فروش تابلو برق صنعتی در تهران هستید میتوانید با واحد فروش ما تماس حاصل کنید .

 

در ادامه چندین مدل از تابلو برق صنعتی بر اساس متریال و مواد اولیه لیست خواهیم کرد .

  • تابلو برق از جنس فولاد ضد زنگ و فولاد کربن
  • تابلو برق آلومینیومی
  • تابلو برق از جنس پلی کربنات
  • تابلو برق از جنس فایبر گلاس

تاسیسات 365 با ارائه انواع خدمات مانند فروش تابلو برق صنعتی ، تعمیرات تابلو برق صنعتی و تولید تابلو برق صنعتی یکی از پرکارترین شرکت ها در این زمینه است .