گاهی اوقات رطوبت آنقدر زیاد است که شما نمی توانید آنرا تحمل کنید، زیرا رطوبت باعث ایجاد چسبندگی بر روی پوست می شود.

دستگاه رطوبت گیر استخر ، دارای مکانیسمی است که به رطوبت گیر اجازه می دهد تا رطوبت را به صورت بخار از هوا گرفته و به آب مایع تبدیل کند. برای توضیح این مکانیسم باید بگوییم، به سادگی رطوبت یک اتاق را با حذف رطوبت اضافی از هوا تنظیم می کنند.

رطوبت در خانه ، استخر یا هر مکان سرپوشیده دیگری باعث به وجود آمدن کپک در دیوارها و ایجاد بوی نامطبوع در فضا می شود. رطوبت گیرها می توانند رطوبت اضافی را از بین برده و آنرا تنظیم کنند. همچنین به کاهش تراکم و احتمال ایجاد کپک کمک می کنند. برای خرید رطوبت گیر ، حجم محیط بسیار مهم است. شما با اندازه گیری حجم اتاق، استخر یا هر مکان سرپوشیده برای خرید رطوبت گیر مناسب خودتان به ما کمک کنید. رطوبت گیر استخر ، خانه، داروخانه ها،داروسازی و غیره همگی عملکردی مشابه هم دارند و به حذف رطوبت کمک می کنند.

برای خرید لوازم استخر در تهران سایر شهر های ایران با ما تماس بگیرید 

اگر مشکل رطوبت دارید، حتما برای خرید رطوبت گیر اقدام کنید، زیرا سرمایه گذاری اندک امروز برای شما در دراز مدت سودآورتر خواهد بود. به طور کلی برای خرید رطوبت گیر ، مدل‌های ارزان‌تر دارای ویژگی‌های کمتر و ظرفیت مخزن کوچک‌تر هستند و ممکن است در حذف آب کارآمد نباشند. مدل‌های گران‌تر معمولاً قابلیت حذف آب بهتر، راندمان انرژی بالاتر، ویژگی‌های بیشتر و ظرفیت مخزن بزرگ‌تر دارند.

شما میتوانید کلیه تجهیزات استخر را از ما یکجا با تخفیفی ویژه خرید نمایید و اجرا و تجهیز استخر را از تیم حرفه ایی ما بخواهید به جرات میتوانیم ادعا کنیم ما بورس لوازم استخر در تهران هستیم و دارای نمایندگی در لوازم استخر سعدی و لوازم استخر طالقانی هستیم جهت اطلاع از قیمت رطوبت گیر با ما تماس بگیرید

انواع رطوبت گیر

دو نوع اصلی رطوبت‌گیر وجود دارد:

 

مبرد

خشک‌کننده

اما تفاوت این دو رطوبگیر چیست و چگونه عمل می کنند؟

 

رطوبت گیرهای مبرد

از همان فناوری یخچال استفاده می کنند. آنها هوا را می کشند، آن را خنک می کنند تا آب موجود در آن متراکم شود، سپس آن را گرم می کنند و دوباره بیرون می دمند. اگر هوا از قبل گرم باشد، خنک کردن هوا برای آنها آسانتر است، بنابراین در آب و هوای معتدل یا گرمتر بهتر عمل می کنند. با این حال، هوای گرمتر آزاد شده ممکن است در آب و هوای گرم نامطلوب باشد. مدل‌های مبرد ، نسبت به مدل‌های خشک‌کننده با انرژی و کارآمدتر بودند، مخازن بزرگ‌تر و حذف آب بهتری داشتند. اما آنها همچنین بزرگتر، سنگین تر و پر سر و صداتر بودند.

 

رطوبت گیرهای خشک کن

این مدل‌ها از یک دیسک یا تسمه‌ای از مواد با چرخش آهسته استفاده می‌کنند که رطوبت هوا را جذب می‌کند. سپس بخش مرطوب از طریق فرآیند خشک کردن حرکت می کند، که آب را تبخیر کرده و در یک مخزن جمع می کند. مدل‌های خشک‌کننده بدون توجه به دمای هوا عملکرد مشابهی دارند، بنابراین در آب و هوای سردتر، جایی که مدل مبرد ممکن است مشکل داشته باشد، بهتر عمل می‌کنند. اما در آب و هوای گرم ، معمولاً یک رطوبت گیر استخر مبرد از خشک کن بهتر عمل می کند. آنها معمولاً هزینه‌های جاری بالاتر و مخازن کوچک‌تری دارند، اما سبک‌تر، فشرده‌تر و قابل حمل‌تر هستند. رطوبت باید جایی برود و اگر خانه شما جریان هوای خوبی برای خروج هوای مرطوب ندارد، می‌توانید با دیوارها و مبلمان مرطوب مواجه شوید که یک دستگاه رطوبت گیر می تواند این شرایط را در داخل خانه تسریع کند و آن را ایمن تر کند.

شما برای خرید این تجهیرات لازم نیست حتما به بازار تجهیزات استخر در تهران مراجعه نمایید ما کلیه لوازم استخر را تامین مینماییم. البته ما دارای نمایندگی در بازار لوازم استخر سعدی و بازار لوازم استخر طالقانی هستیم